MIKROPIGMENTĀCIJA

Mikropigmentācija  ir metode, ar kuras palīdzību varam izcelt, uzlabot dabas dotos sejas vaibstus un novērst asimetriju. Permanentā makijāža neaizvieto parasto makijāžu, bet ir brīnišķīga nedzēšama bāze. Jūs eleganti izskatīsieties sporta zālē, baseinā, pirtī u.c. Procedūra tiek veikta ar lokālu anestēziju. Tiek izmantoti vienreizējās lietošanas instrumenti un ievērotas sanitārās normas. Mikropigmentācija ir pieejama visa vecuma klientēm. Tā saglabājas uz ādas no dažiem mēnešiem līdz pāris gadiem. Konsultācijas laikā, apspriežot ar Jums, tiks uzzīmēta Jums vēlamā forma un piemeklēts atbilstošs krāsas pigments, un tikai ar Jūsu akceptu tiks veikta procedūra.


Procedūru neiesaka veikt, ja ir: 7 dienu ilgs periods pirms menstruācijas, grūtniecības periodā, akūta herpes vīrusa stadijā, lokāla dermatīta gadījumā, rētu stabilizācijas stadijā, pēc plastiskās operācijas, ķīmijas staru terapijas kursa laikā, lāzera terapijas, epilācijas kursa laikā, skābju pīlinga procedūru kursa laikā.


Drošības noteikumi pirms procedūras: 
-7 dienas pirms procedūras veikt provi ādas reakcijai uz pigmentu.
-7 dienas pirms procedūras neuzturēties ilgstoši saulē.
-Uzreiz pēc lūpu mikropigmentācijas procedūras (procedūras dienā) veikt herpes vīrusa profilaksi ar Herpelan (Aciklovir, Heviran, Acic, Virulex) preparātu 800mg/dienā. Preperāti jālieto 5 dienas.
-3 dienas pirms procedūras neveikt kosmetoloģiskas procedūras (pīlingi, tīrīšana utt.).
-24h pirms procedūras nelietot uzbudinošus dzērienus (tēja, kafija, Coca-Cola, citi kofeīnu saturoši dzērieni, alkohols u.c.).
-24h nelietot tonizējošus medikamentus un preparātus asinsvadu paplašināšanai.
-Nelietot asins šķīdinošus preperātus (aspirīns).
-24h pirms uzturā nelietot asus ēdienus.

 

Drošības noteikumi pēc procedūras:
-Acīm tūskas mazināšanai ieteicamas sausas, aukstas kompreses (vakarā un nākamās dienas rītā ap 15-20 min.).
-Neberzt, nekasīt procedūras vietu.
-Pirmās 7 dienas līdz kreveles pilnīgai nolobīšanai, mazgāt apstrādāto vietu var tikai fizioloģiskā šķīdumā vai ar vājā tējā mērcētu salveti.
-Nelietot kosmētiku un neklāt makijāžu vietās, kur veikta procedūra.
-Regulāri uzklāt uz permanentās procedūras veiktām zonām speciālu kopjošo līdzekli, ko ieteicis meistars.
-Nemitrināt (nepeldēties baseinā u.c. ūdens tilpnēs).
-Aizsargāt no UV stariem.
-Turpināt herpes profilaksi lūpām līdz 5 dienām.


30 dienu laikā notiek pilnīga ādas atjaunošanās, pigmenta stabilizācija un fiksācija ādā.
No 1-7 dienai – mikrolobīšanās.
No 7-15 dienai – krāsas intensivitāte samazinās.
No 15-30 dienai – krāsas intensivitātes palielināšanās, līdz gala rezultāta līmenim.
30 diena – atkārtota pigmenta uzklāšana.

GRIMS / MAKE UP

Piedāvāju vizāžista pakalpojumus. Katrs no mums ir dabiski skaists, taču ir reizes, kad grims ir nepieciešams. Ne visiem mājās ir pieejama profesionālā kosmētika, speciālās acu plakstiņu un sejas bāzes, attiecīgie acu ēnu un lūpu toņi. Bez profesionālās kosmētikas un pareizas tās pielietošanas, grims ātri "noies" vai acu ēnas "saies svītrās". Tādēļ uz svarīgiem pasākumiem ieteiktu griezties pie make-up speciālista, kurš palīdzēs izskatīties Jums fantastiski un grimam "liks noturēties" daudzu stundu garumā. Pirms kāzām iesaku veikt grima provi, kur ar klientu tiek aprunāts: kas viņa sejai un vizuālajam tēlam labāk piestāvēs, kādus toņus labāk izvēlēties, cik spilgtu vai, tieši otrādi, maigu grimu veidosim. Tas viss tiek ne tikai izrunāts, bet arī "uzlikts".

SKROPSTU PIEAUDZĒŠANA

 

Skropstiņas pieaudzēju gan pēc metodes 1:1 (viena mākslīgā skropsta tiek pielīmēta pie vienas dabīgās), gan 2D. Darbā izmantoju ūdeļu skropstas, kas ir maigas, vieglas un patīkamas. Pieejami dažādi skropstu izliekumi, biezumi, garumi un krāsas. Procedūra notiek guļus uz kušetes, tādēļ process ir ērts un patīkams. Aptuvenais procedūras laiks ir 1,5-2h. Korekcija nepieciešama vidēji pēc 4 nedēļām. Skropstiņu pieaudzēšana īpaši izdevīga ir plānu, gaišu un īsu skropstu īpašniecēm, kā arī tām, kas vienkārši vēlas 24h diennaktī būt "formā", neatkarīgi no laika apstākļiem.

 

Ieteicams pirms procedūras:
-Gaišas skropstas ķīmiski nokrāsot melnas (tumšākas).
-Ja ir iespējams, tad pirms procedūras nekrāsot skropstas ar tušu. Ja tuša jau ir uzklāta, tad rūpīgi to notīrīt.

-Vismaz 3 dienas iepriekš neklāt uz skropstām rīcineļļu, skropstu stiprinošus serumus.


Ieteicams pēc procedūras:
-Pirmās 12h nav ieteicams skropstas aiztikt ar rokām, ķemmēt, mitrināt.
-Skropstas ik pa laikam izķemmēt ar speciālo skropstu ķemmīti.
-Apmeklējot solāriju, lietot speciālās acu brillītes.

UZACU KOREKCIJA

Uzacis ir tās, kas akcentē Jūsu acis un ir kā "rāmis" jūsu sejai. Bieži vien cilvēki paši izvēlas izraustīt sev uzacis, lai gan ne īpaši labi to pieprot. Rezultāts ir sekojošs - nepareiza, izkropļota forma, ko ir salīdzinoši grūti izlabot un atjaunot. Tādēļ labāk griezties pie speciālista, kas zina, kā pareizi ir jāveic uzacu formas korekcija un krāsošana. Uzacu korekcijai priekšroku dodu pincetei nevis vaskam, jo uzskatu, ka ar to var uztaisīt precīzāku formu. Tas prasa mazliet vairāk laika, taču rezultāts ir to vērts!